СНИМКИ: Фенове на ЦСКА със заплахи към рефера от дербито, а той опита да се скрие със смяна на името

3937 0

В неделя се изигра голямото дерби между Левски и ЦСКА, спечелено от "сините" с 1:0 след автогол на Стивън Перейра. В главно действащо лице в двубоя обаче се превърна съдията - Владимир Вълков, който не бе ръководил този сблъсък досега.

Едно от най-спорните решения в двубоя, което ядоса "червените" фенове е червеният картон на Едвин Джеси в края на първото полувреме. Футболистът на "червените" влезе в единоборство с капитана  на съперника Иван Горанов. Крайният защитник на Левски задържа играча на съперника, който видимо се изнерви и го избута на земята.

След двубоя десетки привърженици на ЦСКА са атакували словесно рефера в личния му профил във Facebook, като са отправили и заплахи към него. След всички гневни съобщения, които е получил Вълков е опитал да се скрие, като е сменил името си на Иван Иванов , както и профилната си снимка.

Част от ключовите моменти по време на срещата между двата тима - може да видите в този материал.