Берое и ЦСКА се посрамиха за Купата

Снимка: БГНЕС

1123 0

Берое и ЦСКА са елитните отбори, които отпаднаха от по-ниско разредните си съперници в 1/16-финалите в турнира за Купата на България. "Армейците" отстъпиха с 1:2 на Локомотив (София) след вълнуващ и драматичен двубой в "Надежда".

СЕНЗАЦИЯТА Е ФАКТ - ЛОКО (СФ) ИЗХВЪРЛИ ЦСКА

Берое пък бе повален от втория във временното класиране на Втора лига Септември (София) с 2:0 като гост, благодарение на попаденията на Стоичков в 42-ата минута и Тонев в 57-ата.

Черно море продължи в следващия кръг след успех с 2:1 на гости на Розова долина - Коконов в 20-ата минута даде аванс на "моряците", а в 80-ата Йосков покачи аванса им, преди в предпоследната минута на редовното време Рачев да фиксира крайния резултат от дузпа.

Ботев направи фамозно 6:3 на гости на Пирин в Гоце Делчев и също продължава напред. Поморие спечели дербито с Несебър с 2:1, а Созопол удари Банско с 1:0.

Пирин (ГД) - Ботев (Пд) 3:6

1:0 Б. Хазуров (38')

1:1 Бризола (40')

1:2 Неделев (54')

1:3 Жоао Пауло (55')

1:4 Жоао Пауло (64')

2:4 Б. Хазуров (69' дузпа)

2:5 Неделев (70' дузпа)