2 спорни решения за по-малко от 5 минути: Съдията вбеси и Славия, и ЦСКА (ВИДЕО)

Снимка: Ivan S. Ivanov

1441 0

ЦСКА и Славия изиграха интересно първо полувреме в двубой от 19-ия кръг в Първа лига. Двата отбора завършиха 0:0 преди почивката, но имаше няколко спорни момента в края на частта, при които Станимир Тренчев ядоса и двата отбора.

В 44' се стигна и до първия спорен момент. Славия получи дузпа след фал срещу Венцислав Керчев. Съдията веднага посочи бялата точка, без да се колебае, но след това прегледа ситуацията с ВАР. Тогава прецени, че футболистът на ЦСКА Енес Махмутович първо играе с топката и отмени първоначалното си решение. То обаче остана изключително спорно, тъй като повторенията не убедиха.

Малко след това ЦСКА откри резултата, но и тяхната радост не продължи дълго. Линдсет засече с глава и първоначално голът бе признат, но отново след ВАР попадението бе отменено. Този път заради игра с ръка на Дюкенс Назон, но и това също остана под съмнения след показаното.