ВИДЕО: Играчите на Ботев Пловдив надъхаха феновете преди мача с АПОЕЛ: Да "залеем" София


ВИДЕО: Играчите на Ботев Пловдив надъхаха феновете преди мача с АПОЕЛ: Да "залеем" София
Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

2634 0

Футболистите на Ботев (Пловдив) излязоха с мотивиращо видео, в което призовават своите привърженици да "залеят" столицата за домакинския мач на "канарчетата" срещу АПОЕЛ Никозия.

"Жълто-черните" са домакини на кипърския гранд в първия мач от 2-ия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Срещата ще се проведе на 20.07 (сряда) от 20:00 ч. на стадион "Васил Левски" в София.

Ето какво написаха от клуба като препратка към идейния клип:

Футболистите на Ботев се обърнаха към феновете преди първия мач с АПОЕЛ.

"Канарчетата" призоваха за подкрепа от трибуните.

Защото когато сме заедно сме по-силни!

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Само Ботев"!

Ето какво заяви капитанът на Ботев Тодор Неделев преди големия сблъсък

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички