Верея отново отказа да се държи като новак

Снимка: Официален сайт на Верея - fcvereya.bg

1447 0

Верея се възползва от неубедителната форма на Ботев и постигна домакинска победа с 1:0 в последния мач от 4-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Единственото попадение в срещата реализира в 20-ата минута Методи Костов.

Така отборът на Александър Томаш затвърди добрите впечатления от началото на сезона, след като победи и ЦСКА с 1:0 у дома си (на стадиона на Берое) и има само един допуснат гол досега в изминалите четири кръга.

Верея има равни точки с ЦСКА – по седем и заема четвъртото място, „червените” са пети. Ботев остана десети с 4 точки, колкото имат още Пирин и Нефтохимик. В следващия кръг Верея гостува на Левски, а Ботев приема Нефтохимик.