В Германия спрягат името на Тодор Неделев за отбор от Бундеслигата


В Германия спрягат името на Тодор Неделев за отбор от Бундеслигата
Снимка: Оф. сайт на Ботев (Пд)

4519 0

В последните няколко дни започва отново много да се "шуми" около звездата на Ботев Пловдив - Тодор Неделев. Първо националът ни бе свързан с трансфер в Трабзонспор, като медиите в Турция обявиха трансфера за почти сигурен. Неделев обаче отрече тези информации.

В Германия също се споменава името на звездата на "канарчетата", като заинтересованият тим е елитният Кьолн. Според Hamburger Morgenpost Неделев е сред вариантите за отбора да се подсили в атака. Българинът не е единственият вариант за "козлите", като са изброени и други имена, но още не е ясно на кого ще се заложи.

През миналия месец отново имаше информации, че освен Кьолн и Бремен проявява интерес към българина, но никакво официално потвърждение не е имало до този момент. Изданията в Германия отбелязват, че с разнообразната си игра халфът може да е от помощ и на двата тима. Споменава се и за престоя му в Майнц през 2014 година, който обаче бе неуспешен. По-рано се появиха информации, че Неделев е следен и от Торино, но според футболен агент цената му би се оказала проблем - ето повече продробности.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички