Неделев се върна с гол, но "Ботев" загуби

611 0

Ботев (Пловдив) загуби за пръв път през зимната пауза в "А" група. Това стана от полския гранд Висла Краков, като в повторния дебют на Тодор Неделев "канарчетата" загубиха с 1:3.

Именно играчът на Майнц даде аванс на своите, след като Кифуети се измъкна по лявото крило и центрира отлично в пеналта, където Неделев с глава успя да се разпише.

2 минути преди края на полувремето с хубав удар от границата на наказателното поле поляците изравниха резултата с попадение на Малецки.

Брожек бе точен за 1:2, след като в състава на Ботев бяха извършени редица смени, а само двама футболисти на жълто-черните на терена към този момент бяха над 23 години. Накрая младите футболисти на Ботев отново се пропукаха и допуснаха трето попадение, което отново бе дело на Брожек.