Любослав Пенев си тръгва от ЦСКА 1948 и поема към Пловдив?


Любослав Пенев си тръгва от ЦСКА 1948 и поема към Пловдив?
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

12235 0

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев е решил да подаде оставка като наставник на "червените", твърди "Тема Спорт". Очаква се, че 56-годишният специалист ще се раздели по взаимно съгласие с клуба, който заема третата позиция в българския елит.

"Тема Спорт" пише още, че Пенев мислел за раздяла с клуба от два месеца насам, като причините за оставката са много. Една от тях е и назначаването на Стойчо Младенов като оперативен директор в клуба, но тя не е водеща за решението на Пенев да напусне.

На този етап не е ясно кой ще заеме поста на Пенев, като вариант е бившият старши треньор Валентин Илиев, който в момента води дублиращия отбор на ЦСКА 1948. Любопитното е, че само преди няколко дни Пенев заяви следното: "Няма да спираме дотук. Искаме още по-добре резултати догодина."

Информациите за оставка на Пенев съвпаднаха и със слуховете за бъдещ нов треньор на Ботев Пловдив. "Канарчетата" се разделиха с Желко Копич, а Любослав Пенев е един от вариантите за нов треньор на Ботев Пловдив (всички варианти вижте в линка).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички