Двама от "Ботев" са под въпрос за мача с "Левски"


Двама от "Ботев" са под въпрос за мача с "Левски"
Снимка: botevplovdiv.bg

785 0

Двама футболисти от защитната линия на "Ботев" са под сериозна въпросителна за утрешното домакинство на "Левски". На кантар за сблъсъка със "сините" са централният бранител Даниел Златков и левият бек Лазар Марин.

Първият има проблеми с ахилеса още от преди мача с Лудогорец, но въпреки това игра. Младежкият национал пък влезе на смяна през второто полувреме като получи травма в глезена.

В същото време стана ясно, че се очаква представители на "Ботев" да бъдат изслушани от дисциплинарната комисия към БФС днес. Те ще се опитат да докажат невиността на "Ботев", което да доведе до разминаване с тежката санкция в размер на 37 500 лв.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички