Дубълът на Черно море потопи "канарчетата"

Снимка: БГНЕС

991 0

Младежката формация на Ботев до 21 години записа първа загуба от началото на сезона. В мач от третия кръг "канарчетата" загубиха с 0:2 от Черно море.

Двубоят се игра на стадиона в квартал "Аспарухово" в морската ни столица.

Домакините реализираха двете си попадения в края на двете полувремена. В 44-ата минута Бекир Расим откри от свободен удар, а в 95-ата минута Александър Попов бе най-съобразителен след разбъркване и фиксира крайния резултат

"Жълто-черните" изиграха слабо първо полувреме, но след почивката показаха далеч по-добра игра и създадоха няколко добри положения, които бяха пропилени.