Ботев удари Славия в контрола

970 0

Ботев (Пловдив) записа нова победа по време на лятната си подготовка преди старта на "А" група. Това стана днес срещу Славия с 1:0 на стадиона в Ракитово.

Единственото попадение в мача падна в 43'. Тогава Алекс Колев проби и пусна отличен пас отдясно за Нико Варела. Уругваецът беше точен и успя да преодолее съпротивата на вратаря - 1:0 за "канарчетата".

Първото полувреме определено се изигра в по-добро темпо, като двата тима имаха няколко положения. Чистите положение бяха изпуснати от Лъчо Балтанов и Жереми Манзоро.

През втората част "канарчетата" така и не успяха да материализират превъзходството си, а Славия изпусна два шанса в последните 15 минути да изравни резултата.