"Ботев" преговаря с фирма за лого на екипите


"Ботев" преговаря с фирма за лого на екипите
Снимка: Иван Йочев

1129 0

"Ботев" (Пловдив) е в напреднали преговори с фирма, чието лого да стои на екипите на тима през новия сезон. Според запознати не става дума за генерален спонсор, а за по-голям рекламодател.

Засега всичко се пази в тайна. Очаква се разговорите да бъдат финализирани малко след старта на новия шампионат на 18 юли.

През есента на миналия сезон на фланелките стоеше надписът на фалиралата банка КТБ, която бе на бившия вече собственик на клуба Цветан Василев. На гърба на екипите реклама имаше на "Виваком".

Според "Тема Спорт" не е изключено сега да става въпрос за пловдивска фирма.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички