Ботев (Пловдив) спечели първата си лятна контрола

Снимка: Официален сайт на Ботев Пловдив

1539 0

Ботев (Пловдив) победи Ботев (Гълъбово) в първата си контрола през лятото. Пловдивчани се наложиха с 1:0 с гол на Кристиян Добрев в средата на второто полувреме. Мачът на футболен комплекс "Ботев 1912" бе неофициален дебют за новия наставник на "канарчетата" Желко Петрович.

Двубоят не предложи на феновете много голови ситуации. На полувремето Петрович смени 10-има от своите състезатели, като само Антон Карачанаков остана в игра. Той обаче също бе заменен - в 60' от голмайстора в срещата.

Добрев откри резултата в 68', след като получи прострелно подаване в наказателното поле и вкара за 1:0. Ето го и стартовият състав на Ботев: Георги Аргилашки, Филип Филипов, Димитър Пиргов, Кристиан Димитров, Еберт Кардосо, Лъчезар Балтанов, Филип ван Арнем, Тодор Неделев, Кристиан Добрев, Александър Тонев, Антон Карачанаков