Ботев Пловдив остана без изпълнителен директор


Ботев Пловдив остана без изпълнителен директор
Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

1882 0

Изпълнителният директор на Ботев Пловдив Даниел Серехидо е подал оставка. Директорът заяви, че не е съгласен с клубната политика и има сериозни разминавания между него и случващото се в Ботев.

Испанецът благодари на голяма част от хората, с които е работил в Пловдив, и споделя, че ще остане в България и ще работи за развитието на футбола у нас. Окончателното решение на Серехидо е взето часове след равенството с Локомотив Пловдив.

"Искам да благодаря на играчите на първия отбор, особено на капитаните Виктор Генев и Тодор Неделев за техния професионалистм, на треньорите и играчите на Б отбора и ДЮШ, както и на служителите, които ми помагаха ежедневно да управлявам клуба. Искам също да благодаря на г-н Антон Зингаревич, желаеки му успех във всички начинания".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички