Съдийската комисия към БФС обяви кой ще бъде главен рефер на Славия - Левски

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1202 0

Идната сряда, 12 октомври, Славия е домакин на Левски в отложен мач от 3-ия кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" ще стартира в 17:15 часа!

Съдийската комисия към Българския футболен съюз оповести кой ще бъде главен съдия на най-старото столично дерби - това е Станислав Тодоров!

Негови помощници ще бъдат Мартин Димитров и Красимир Миланов. За четвърти рефер е посочен Красимир Кръстев, а за ВАР ще отговарят Драгомир Драганов и Владимир Велев. Съдийски наблюдател е Костадин Гергинов.

През настоящия сезон 2022/23 Тодоров е ръководил по един мач и на двата тима - Левски 1:0 Пирин Благоевград (7 август) и Славия 2:1 Локомотив София (2 септември). В двубоя на "Герена" показва само 2 картона и то на един и същ футболист - Красимир Станоев си изкара жълт в 83-ата минута, а две по-късно го превърна в червен и остави "орлетата" с човек по-малко в края.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Мъри Стоилов готви голям сюрприз в Левски за Славия!