Скучно реми между Славия и Черно море в "Овча купел"

Снимка: БГНЕС

937 0

Славия и Черно море не съумяха да се победят и завършиха при скучно равенство 0:0 в мач от 1-ия кръг на пролетния дял на "А" група.

И двата отбора действаха припряно в атака, като често бъркаха в заключителната фаза и изнервиха и без това малкото фенове, уважили двубоя между двата тима.

В последните 20 минути темпото се вдигна, като в 70' Ндонгала изпусна най-чистото положение до този момент в мача, стреляйки изключително неточно от чиста позиция на 10 метра от вратата.

"Моряците" пък имаха няколко шанса да си тръгнат с 3-те точки в последните десет минути, но с няколко брилянтни намеси Георги Петков запази равенството, а освен това спечели и приза за играч на мача.

В добавеното време на мача Стенио си изкара ненужен червен картон и ще пропусне следващия мач на "моряците".

Разликата между двата тима остава 6 точки, като Славия в момента се намира на 4-о място с актив от 31 точки. Със същия актив е и третия във временното класиране "Левски".