Разочарованият Неманя Миланович: Имаше 20-25 минути, в които не бяхме на терена

Снимка: Aleksandar Karamfilov / LAP.bg

592 0

Наставникът на Крумовград - Неманя Миланович, коментира поражението с 1:3 от Арда в мач от 11-ия кръг на Първа лига. Сръбският специалист открои от кои неща не е доволен, заявявайки, че възпитаниците му не са "съществували" в първите 20-30 минути.

Коментарът на Миланович

"Нямахме интензитет в играта. След 0:3 беше много трудно да се върнем в срещата. Да, след това имахме шансове, вкарахме гол. Мачът бе отворен, но след 0:3 бе невъзможно да се върнем.

Не знам, ще анализираме. Нямахме агресия, скорост в играта, не следвахме плана, но ще анализираме и ще видим.

В мача срещу Пирин играхме добре. Загубихме с 0:1 от дузпа и ние имахме също. Според мен това бе добър мач в дефанзивен план. Днес не бяхме толкова добри - имаше 20-25 минути, в които не бяхме на терена, ще анализираме и ще видим какво ще се случи.

Имаме футболисти, не е въпросът кой липсваше. Не е това причината, начинът по който мислихме и действахме като скорост".