Проблеми за Славия преди мача за Купата


Проблеми за Славия преди мача за Купата
Снимка: Иван Йочев

1273 0

Матийо Мансе и Емил Мартинов тренират отделно от своите съотборници в Славия преди двубоя срещу Спартак (Плевен) в първия кръг в турнира за Купата на България.

Двамата продължават да лекуват контузии и остават под въпрос за двубоя на "белите" в сряда срещу втородивизионния отбор. Треньорското ръководство ще прецени непосредствено преди срещата дали някой измежду Мартинов и Мансе ще играе за столичани.

Емил Мартинов пропусна победата на Славия с 2:1 в Монтана от деветия кръг в "А" група, докато Матийо Мансе не е играл за "белите" в последните седмици.

Диего Фераресо, който беше заменен принудително при успеха на столичани срещу Монтана, ще бъде на линия за мача със Спартак в Плевен.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички