Петев си призна: Чак такова нещо не очаквах

Снимка: БГНЕС

1355 0

Селекционерът на българския национален отбор призна, че не си е представял такъв развой на домакинството на Люксембург - 4:3 с победен гол в 92-ата минута на Александър Тонев.

ВИЖТЕ КАК НАЦИОНАЛИТЕ НИ ДОКАРАХА ИНФАРКТ

"Чак такова нещо не очаквах. Доста говорихме преди мача, доста се готвихме. Лошото е, че допуснахме недопустими индивидуални грешки в защита и сами дадохме предимството на противника. Това е недопустимо, но се случва и трябва след анализ да не ги допускаме в други мачове.

Нормално е Чорбаджийски да допуска грешки, лошото е, че бяха прекалено елементарни. С два удара ни вкараха три гола, а първото полувреме ги нямаше никакви.

Трябва да работим доста във фаза защита. Изключително много работа ни чака, но е нормално като има нови хора да има колебание. Това са млади момчета. Възможно е да има и нови лица", заяви Петев пред БНТ.