Отново бой по време на Купата на България: Грозните сцени този път са от Перник

Снимка: beroe.bg

1344 0

Нови грозни сцени белязаха 1/16-финалната фаза от турнира за Купата на България, след напрежение на феновете между Миньор Перник и Берое. В средата на второто полувреме привърженици на домакините нахлуха в сектора за гости на "Стадиона на мира".

Между двете агитки прелитаха различни предмети, сред които камъни, бутилки, сигнални ракети и др. Органите на реда в Перник влязоха на трибуните, за да опитат да въдворят ред, съобщава dsport.

Стигна се и до сбиване между привържениците на перничани и заралии, като вследствие на тях двама запалянковци на гостите от Стара Загора бяха ренени.

Впоследствие ранените фенове на гостите бяха откарани в болница с две линейки. На терена обачe елитният тим се наложи с 2:0 и продължава за 1/8-финалите на надпреварата, след като вкара по попадение през двете полувремена.

Вижте какво се случи на двубоя между Спартак Плевен и Локомотив София!