Нисичкият "Митко" Удоджи наказа Левски по най-скандалния начин (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

13337 0

Вихрен Сандански успя да шокира носителя на Купата на България - Левски в първите седем минути на двубоя между двата тима. Те играят на стадион "Спартак" във фазата на 1/16-финалите от надпреварата за националната купа, а до 23-тата минута домакините изненадващо водеха с 1:0.

Третодивизионният тим не бе играл с Левски от 2009 г. и въпреки разликата в класите - опитният Удожи успя да изведе домакините след чудесно попадение в самото начало. Култовият чужденец, който кара нов период в България, успя да вкара с глава, въпреки че е висок едва 170 сантиметра.

Чигозие надскочи Георги Миланов при корнер и наказа завърналия се в стартовия състав на Левски - Николай Михайлов. Статичното положение бе изпълнено от друг опитен футболист - Йордан Минев, играещ в двубоя под формата на плеймейкър.

В крайна сметка "сините" обърнаха още до края на първата част и след попадения на Роналдо и Краев в 24-тата и 30-тата минута поведоха в резултата до почивката.

Ето къде може да проследите Вихрен Сандандски - Левски НА ЖИВО!