Локомотив София надъха феновете за мача с Хебър: Без вас сме нищо!


Локомотив София надъха феновете за мача с Хебър: Без вас сме нищо!
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

966 0

Локомотив София е символичен гост на Хебър. Срещата от 13-и кръг на Първа лига ще се изиграе в петък на стадион "Васил Левски" от 17:30 ч. Ден преди двубоя, столичните "железничари" призоваха своята публика да подкрепи тима. От Локомотив написаха, че клубът е нищо без своите запалянковци.

"Имаме нужда от вашата подкрепа! Локомотив е нищо без своята вярна публика! 

Ст. Васил Левски

Утре, 17:30 ч.

10 лв (Сектор Г, вход 17)

НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ", публикуваха столичани в социалните мрежи.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Ето кои трима футболисти на Локомотив пропускат мача с пазарджиклии

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички