Литекс картотекира Диого Виана за реванша с Йелгава

Снимка: pfclitex.com

941 0

Литекс ще може да разчита на новото си попълнение Диого Виана в реванша от Лига Европа срещу латвийския Йелгава. Тимът от Ловеч картотекира футболиста и той ще попадне в групата за двубоя.

Виана не взе участие в първия мач, тъй като документите му не бяха уредени в посочените срокове. Двубоят пропусна и Хенри Рохас, но той отново няма да се появи в игра за своя тим. Това най-вероятно ще стане във втория квалификационен кръг на Лига Европа, ако българският тим отстрани своя съперник.

Реваншът между Литекс и Йелгава е този четвъртък от 20:45 минути. Първата среща завърши при резултат 1:1, но ловчанлии имат минимално предимство заради гола на чужд терен. Те обаче може да съжаляват, тъй като допуснаха изравняване в края на мача.