Известен клуб е готов да плати 1.2 милиона евро за национал на България от ЦСКА 1948?


Известен клуб е готов да плати 1.2 милиона евро за национал на България от ЦСКА 1948?
Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1875 0

Ръководството на ЦСКА 1948 е получило оферта на стойност 1.2 милиона евро за национала на България Георги Русев, твърди "Gong".

Според изданието, предложението идва от нидерландския клуб Хееренвеен, който завърши на осмо място в елита на страната (Ередивизие) през последния сезон 2022/23, а след това загуби от Твенте баража за място в Лигата на конференциите (1:6 общ резултат).

Допълва се още, че интерес към 25-годишния Русев има и от страна на английските Норич, Ипсуич и Уотфорд, но на този етап не е ясно дали ЦСКА 1948 ще склони да се раздели с него, тъй като клубът се надява на пробив в европейските клубни турнири, а той е сред най-добрите играчи в състава на Атанас Рибарски.

*Георги Русев е част от "червените" от лятото на 2020-а година и до момента се е отчел с 18 гола и 36 асистенции в общо 98 мача във всички турнири. В последните месеци той натрупа и 8 срещи за България под ръководството на сръбския наставник Младен Кръстаич.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Доскорошен играч на ЦСКА 1948 шокира: Говорил съм с Ганчев, ЦСКА ме искаше, но...

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички