Иван Василев пред Sportline: Търсим инвеститори от чужбина


Иван Василев пред Sportline: Търсим инвеститори от чужбина

9484 0

Локомотив (София) ще търси инвеститори от чужбина за спасението си. Това разкри бившият футболист на клуба Иван Василев-Бозата пред Sportlinе.

"Говорил съм с г-н Гигов, предложи ми да взема отбора, но аз искам ясна визия за бъдещето. Не желая нещата да се случват от днес за утре",  коментира той.

"Какво ще стане като взема отбора, ще го издържам една-две години и пак стигаме до същото положение. Искам да знам, че като отида на стадиона ще видя децата да тренират на хубави терени. На вас харесва ли сегашната ситуация? Не, нали? Ще проведем разговори с хора готови да инвестират в клуба, дано да има такива. Най-важното обаче е да има визия за бъдещето" каза още той.

"Това пропадане не може да продължава, ще преболедуваме, но е трябва да се излекуваме. Аз като дете на Локомотив няма да допусна отборът да загине", категоричен е Василев.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички