Гол от световна класа остави Пирин с точка на дъното в Първа лига (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

3465 0

Локомотив София спечели убедително с 2:0 домакинството си на Пирин в среща от четвъртия кръг на Първа лига. В герои за победителите се превърнаха Красимир Станов и Карлош Франса с попаденията си съответно в продължението на първата част и 82-рата минута.

Единствено голът на 28-годишния бразилец можеше да отмие срама от боя между фенове на Локомотив София в края на първото полувреме. Той стреля директно от статично положение и не остави никакви шансове на Ковалов.

С тази си победа Локомотив София вече събра 6 точки в рамките на четири срещи и опита да позабрави ужасяващата загуба с 0:6 от Левски преди седмица. "Железничарите" вече са на седма позиция във временното класиране.

Пирин Благоевград обаче остава последен със само една точка от нулевото реми с Ботев Пловдив във втория кръг. В следващия кръг "орлетата" приемат Локомотив Пловдив, а столичани играят с Арда.

Следете актуалното класиране в Първа лига със SportLive.bg!