Фурнаджиев: Не е вярно, че ще разширява първенството


Фурнаджиев: Не е вярно, че ще разширява първенството
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

632 0

Вицепрезидентът на БФС Атанас Фурнаджиев коментира решенията на Изпълкома след приключването му.

Фурнаджиев призова да се даде време на Ясен Петров, за да може селекционерът на България да върши работата си на спокойствие.

Конгрес ще има на 25-и юни. Председателят на СК остава, който е Костадин Гергинов. Това, което се тиражираше по медиите за 16 отбора в лигата, няма такова нещо. Не знам къде излезе това. Нито го има в дневния ред, нито е предлагано от член на Изпълкома”, каза Атанас Фурнаджиев.

„Нека да дадем шанс на Ясен Петров. Мисля, че ще избере най-доброто, което сега разполага българският футбол. Гледа отблизо всички мачове и се надяваме да има резултати”, завърши Атанас Фурнаджиев. А какво е поискал Домусчиев на Изпълкома, вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички