Етър вече не е последен след втори пореден успех, Курьор грешник за Черно море

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

999 0

Етър записа втора поредна победа в Първа лига. Търновци победиха с 1:0 Черно море във Варна в двубой от 15-ия кръг в шампионата. След успеха за първи път от началото на сезона „виолетовите“ не са последни в класирането, като задминаха отбора на Славия.

Единственото попадение в срещата отбеляза Преслав Боруков през първата част. Юношата на Левски наказа Черно море в 34-aта минута, след като преди дни донесе успеха с 1:0 и над Царско село.

Големият грешник в днешния мач за домакините навярно е Матиас Курьор, който направи няколко невероятни пропуска, един от които на празна врата от непосредствена близост.

Имаше и две спорни ситуации, заради които варненският тим може да има сериозни претенции за неотсъдена дузпа. Главният арбитър Петър Костадинов обаче не уважи претенциите на "моряците", а при една от ситуациите прецени, че нарушението е извън наказателното поле.