ДК към Българския футболен съюз "замрази" Джонатан Перейра от ЦСКА 1948 и му поиска 300 лева

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1159 0

На 10-и февруари ЦСКА 1948 загуби сблъсъка с Лудогорец за Суперкупата на България, който се проведе на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

ОЩЕ: Николай Панайотов: Заслужавахме повече победата, играхме по-добре през първото полувреме от Лудогорец!

"Червените" бяха с човек по-малко на терена почти цяло второ полувреме, след като Джонатан Перейра получи втори жълт и съответно червен картон в 48-ата минута.

Наказанието на Джонатан

Преди броени минути в днешния 12-и февруари Дисциплинарната комисия към БФС обяви своето решение по казуса - 28-годишният бразилец е със спрени състезателни права за 1 среща и ще трябва да заплати 300 лева глоба!

Джонатан Перейра

Това означава, че Николай Панайотов няма да може да разчита на него за гостуването на Етър Велико Търново от 21-вия кръг на Първа лига, което е насрочено за 18-и февруари (12:45 часа).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Изпълкомът на БФС взе важни решения, Михаил Касабов и Емил Костадинов оглавиха две комисии!