ЦСКА 1948 срази Хебър, отборът продължава без загубата

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1359 0

Тимът на ЦСКА 1948 записа втора победа през този сезон в Първа лига. Това се случи, след като тимът победи Хебър Пазарджик с 1:0 в откриващ четвъртия кръг от родния шампионат мач.

Символичните гости от София откриха резултата в 10-ата минута при „визитата“ си в столицата, когато Георги Русев се разписа и на практика достави трите точки за хората, ръководени от Любослав Пенев.

Тимът от София не остави никакви съмнения, че е по-качественият отбор от двата в хода на срещата на „Васил Левски“, а дори два гола бяха отменени за 1948 и на два пъти гредите спасяваха играчите на Хебър от по-изразително поражение.

С тази победа ЦСКА 1948 поведе колоната и е първи в Първа лига с осем точки с уговорката, че трябва да се изиграят останалите мачове от кръга. Хебър, от своя страна, остава на 12-ото място с три точки до този момент.