ЦСКА 1948 прегази и Локомотив Пловдив, „червените“ на Любо Пенев допуснаха първи гол в контролите

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

5173 0

ЦСКА 1948 продължава да гази в контролите от предсезонната подготовка. Този път селекцията на Любослав Пенев обърна Локомотив Пловдив с 4:1 в проверка, проведена в Банско.

Новото попълнение на „смърфовете“ Георги Каракашев откри резултата в 27-ата минута. След почивката обаче „червените“ се развихриха и разгромиха съперника си.

Ангел Бастунов изравни след час игра. Георги Русев вкара най-красивия гол в мача в 63-ата минута, реализирайки със странична ножица и донесе обрата. Джонатан в 74-ата минута от фаул направи 3:1, а минута преди края Стефан Цонков оформи крайното 4:1.

Така ЦСКА 1948 записа трети пореден успех в контролите. Хората на Любо Пенев първо разгромиха Спартак Вн с 5:0, а след това разбиха и Пирин Благоевград с 3:0. Локомотив Пд стана първият отбор, вкарал гол на „червените“ под ръководството на Любо Пенев, макар и в неофициални мачове.