ЦСКА 1948 разби Пирин Благоевград, Колев изригна с 2 гола

Снимка: Velizar Eremiev / LAP.bg

1656 0

Воденият от Любослав Пенев отбор на ЦСКА 1948 разби с 3:0 Пирин Благоевград в контрола, проведена в Банско. Така Ел Голеадор постигна втора поредна победа начело на „червените“.

С две попадения за ЦСКА 1948 заби Александър Колев, а веднъж се разписа и Реян Даскалов.

Последният откри резултата в 19-ата минута с удар извън пеналта. Колев удвои преднината на „червените“ след изстрел с глава в 33-ата минута.

След почивката Георги Русев бе повален в противниковото наказателно поле и столичани получиха дузпа. Александър Колев оформи крайния резултат с точно изпълнение на 11-метровия наказателен удар в 50-ата минута.

Малко преди последния съдийски сигнал Преслав Йорданов от „орлетата“ тресна напречната греда.