Черно море пречупи "драконите"

Снимка: БГНЕС

547 0

Отборът на Черно море надви с минималното 1:0 Дунав Русе в един от най-интригуващите двубои от програмата на 18-ия кръг в Първа лига. Двата тима изиграха много равностоен двубой, като си поделиха по едно полувреме.

Единственото попадение в срещата падна в 37-ата минута и бе реализирано от Александър Цветков. След почивката гостите взеха инициативата и можеха да стигнат поне до равенство, но пропуски пред противниковата врата и няколко спорни съдийски отсъждания ги лишиха от точката.

Иначе с първата си победа в последните три шампионатни мача отборът на Черно море се изкачиха до четвъртата позиция в класирането с 31 точки. Дунав е шести с 28 пункта.