Черно море наказа Монтана и бутна ЦСКА

Снимка: БГНЕС

554 0

Отборът на Черно море записа ценна победа като гост на Монтана в среща от 15-ия кръг на Първа лига. На Градския стадион в Ловеч „моряците” се наложиха с 2:0 и по този начин прекъснаха серията си от два мача без победа в първенството.

Голмайсторът на варненци Бакари откри резултата в 25-ата минута след кошмарна грешка на вратаря на домакините Христо Иванов. В 69-ата минута Тодор Паланков подпечата успеха на Черно море с топовен шут извън границата на наказателното поле.

След днешната победа тимът на Георги Иванов събра актив от 27 точки, заемайки третата позиция в класирането. Монтана остава на последното 14-то място със скромните 8 пункта.