Черно море додрапа до гол преди тежък реванш

Снимка: Красимир Делчев/БГНЕС

1392 0

Черно море се добра до изстрадана победа с 1:0 срещу Локомотив Горна Оряховица в първия четвъртфинален мач от турнира за Купата на България след гол в добавеното време на срещата на Бекир Расим.

Гостите твърдо играеха за нулево равенство и почти докосваха хикса след непрестанните атаки на варненци.

Една от малкото възможности пред футболистите на Локомотив бе в 56-та минута, когато Янаки Смирнов стреля, но не успя да намери очертанията на вратата.

Голът падна в 92-ата минута, когато  Живко Петков центрира по земя в наказателното поле на Локомотив, където Бекир Расим бе оставен непокрит и отблизо разстреля Радослав Рашков.

Така Черно море взе крехък аванс преди очертаващия се тежък реванш в Горна Оряховица, който е на 5-и март от 14 часа.