Бойко Борисов и Витоша Бистрица станаха шампиони на София при ветераните

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

2883 0

Бившият премиер Бойко Борисов и ветераните на Витоша Бистрица спечелиха Градското първенство на София. „Тигрите“ победиха с 1:0 Славия.

Успехът донесе Николай Николов малко след почивката. Той се възползва от пас на Георги Пеев. Накрая настъпи същинска драма, след като Иван Редовски пропусна дузпа за „белите“.

Бойко Борисов игра цял мач за Витоша. През по-голямата част от двубоя той бе на върха на атаката, а след това оперираше на любимата си позиция – ляво крило.

„Тигрите“ са шесткратни шампиони при ветераните. Те и Борисов са се устремили към седми триумф с трофея.

"Труден мач срещу много силен съперник", заяви след мача видимо доволният  Борисов.