Бой в Черно море

689 0

Двама от основните футболисти на Черно море едва не стигнаха до бой по време на вчерашната двустранна игра на стадион "Младост".

По средата на първото полувреме Марк Клок влезе остро в краката на Матиас Курьор. Последният го изрита, наведе се и поиска обяснение. Тогава Клок се изправи и двамата се хванаха за гушите.

Искрата бе потушена от Георги Илиев, който разтърва изнервените си съотборници. На почивката треньорът Никола Спасов проведе разговор с Клок и Курьор. След него холандецът подаде ръка на Матиас, но той не я прие. В спаринга "зелените" победиха с 2:1 "жълтите" след голове на Георги Илиев иВалентин Йосков-Картечницата през второто полувреме. Преди почивката Симеон Райков бе открил резултата. В събота от 14.30 часа Черно море започва участието си в Балчик Къп с мач срещу Дунав.