Балъков плаши хърватите: Не ни подценявайте, опасни сме!


Балъков плаши хърватите: Не ни подценявайте, опасни сме!

1355 0

В събота на "Максимир" трябва да внимавате. Не подценявайте България, защото сме опасни, обяви Красимир Балъков пред хърватското издание "24 сата" три дни преди европейската квалификация в Загреб. Мачът е с начален час 21,45.

Двубоят е решителен за "шахматистите", докато за нашия отбор не е от особено значение. Балъков е познат в Хърватия от престоя си начело на Хайдук Сплит.

"Този мач няма особено значение за отбора ни и това ще отпусне момчетата, които ще могат да покажат качествата си", сподели още Бала.

"Хърватия има страхотен отбор, един от най-добрите в Европа. Да, наистина, напоследък имаше няколко слаби резултата, но съм на мнение, че този отбор може да се пребори с всеки на Стария континент", добави той.

На теория, българските национали все още могат да се преборят за третата позиция в класирането, но за целта трябва да победят хърватите с два гола разлика, да бият и Азербайджан и да се надяват, че в последния си мач "шахматистите" ще паднат от Малта.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички