Балъков: Етър не заслужава да изпадне

Снимка: balakov.bg

1372 0

Главният мениджър на Етър Красимир Балъков остана много доволен от равенството срещу Левски на "Герена" и заяви, че "болярите" не заслужават да изпаднат от елита.

"Аз още преди тази тежка серия, в която сме, казах, че не сме обречени. Показахме го и срещу ЦСКА, показахме го и днес срещу Левски. Най-много от всичко ми хареса характерът, който демонстрирахме.

Етър не е отбор, който трябва да изпадне. Всеки ден работя с момчетата и искам да ги похваля за борбата и футбола, който играят. Психологията е много силно оръжие както за негативните, така и за добрите резултати. Няма значение дали си горе, или на дъното - футбол се играе без страх”, коментира Балъков.

“Когато съдията посочи бялата точка, си помислих, че съдбата отново ни обръща гръб. ЦСКА ни вкара в 86-87 минута. Тази вечер, ако и Левски ни бе отбелязал в 92-ата минута, на мен като треньор щеше да ми е много тежко да вдигна момчетата за мача с Лудогорец", допълни още наставникът на великотърновци.