Голово шоу, много обрати и късен гол донесоха успех на Славия срещу тигрите от Бистрица

Снимка: Screenshot

2965 0

Голово шоу и красив футбол белязаха старта на новия сезон за отборите на Славия и Витоша Бистрица. Сблъсъкът от първия кръг на родното първенство бе спечелен от домакините от "Овча купел" с трудното 3:2, а успехът за "белите" дойде след късен гол на Калоян Кръстев.

Гостите от Бистрица първи стигнаха до гол в мача - още в 11-ата минута, благодарение на Георги Амзин. Само две минути по-късно обаче дойде отговорът на домакините. Янис Карабельов изравни резултата, с което успокои страстите на терена.

В 23-ата минута Бистришките тигри отново излязоха напред в резултата след гол на Емил Гаргоров. При този резултат двата отбора се прибраха на почивката. През втората част Славия излезе на терена мотивиран до краен предел и в крайна сметка успя да се добере до пълния обрат в мача.

В 60-ата минута на мача Дарко Тасевски изравни за 2:2, а в самия край на срещата - в 88-мата минута, Калоян Кръстев донесе така важните три точки за състава на Славия след удар с глава.