Сериозни премии в Берое за скалпа на Лудогорец


Сериозни премии в Берое за скалпа на Лудогорец
Снимка: Иван Янев/БГНЕС

1207 0

Всеки от футболистите на Берое ще получи премия от 2500 лева, ако отборът успее да отстрани Лудогорец от битката за Купата на България. Това твърди "Тема Спорт". Двата тима се срещат днес в сблъсък от 1/8-финалната фаза на турнира. В първия двубой "заралии" победиха с 2:1 пред своя публика.

Сумите, които играчите на Петър Хубчев, могат да приберат, са двойни на обичайното, което дават в Стара Загора за успех в "А" група.

В Разград пък не са предвидили никакви финансови стимули. Там премии се дават само когато тимът е в челото на класирането. Както е известно, Лудогорец е на три точки зад първия ЦСКА в "А" група.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички