С дубъл на Трибуле Берое срази Локо (Пд) за втора победа в контролите

Снимка: Lap.bg

1602 0

Берое постигна втора победа в зимните контроли, надделявайки с 3:2 над Локомотив (Пловдив). С дубъл за "заралии" се отличи полузащитникът Вини Трибуле.

Берое поведе в 24-ата минута, когато точен бе Себастиан Вия. Две минути по-късно "смърфовете" изравниха чрез Евандро. До почивката резултатът се запази равен.

Евандро даде напразни надежди на 'смърфовете

Старозагорци избухнаха през втората част и Трибуле се разписа 2 пъти в рамките на 15 минути. Той реализира с изстрел от вътрешността на наказателното поле в 57', а в 72' вкара за 3:1. Той напредна и се озова сам срещу излезлия напред вратар, пращайки топката покрай него от позиция пред наказателното поле.

В последната минута от редовното време пловдивчани върнаха още един гол чрез Владимир Медвед, но за повече не им стигнаха силите.

Досега Берое бе изиграл 3 приятелски срещи, в които постигна победа, загуба и равенство. За Локомотив това е трета проверка, в предишните две "черно-белите" записаха 2 победи над съперници от Първа лига.