Камбуров: В края на сезона може би ще спра с футбола


Камбуров: В края на сезона може би ще спра с футбола
Снимка: Официален сайт на Берое

2745 0

Нападателят на Берое Мартин Камбуров обяви, че е много вероятно след края на сезона да прекрати активната си футболна кариера. Легендарният играч вече е на 39 години, а днес срещу Дунав (Русе) изигра мач номер 400 в кариерата си.

"Мислех го, ако виждам, че ми тежи, ще прекъсна с футбола. Годинките ми тежат, но нека да сме здрави. Сега съм под емоции и не мога да кажа на 100%", коментира Камбуров пред "Диема спорт". Той посочи, че трудно ще успее да счупи рекорда на Петър жеков от реализирани 253 попадения в българското първенство.

Нападателят се закани отново да вкара на Левски. Както е известно, той е играчът, който най-често бележи във вратата на "сините". "Аз ги познавам най-добре. Винаги ще имат едно наум, когато съм на терена. Иначе в предстоящия мач ще подходят по-сериозно този път, миналият път ме подцениха", заяви Камбуров. През март тази година той подписа нов договор със "заралии". Вижте подробности в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички