Чутовна глупост: Скандален червен картон за Берое срещу Лудогорец (ВИДЕО)

Снимка: Marin Bonev / LAP.bg

16385 0

В понеделник следобед Берое и Лудогорец излязоха лице в лице в двубой от 22-рия кръг на Първа лига. Двата тима изпратиха първото полувреме в Стара Загора при резултат 1:0 в полза на гостите.

Разградчани поведоха в 24-ата минута, когато Сон се разписа от близка дистанция. До края на първата част заралии опазиха вратата си и оставиха интригата жива.

Огромна глупост!

Амбициите им да вземат нещо от мача обаче бяха сериозно разклатени още в първите секунди след подновяването на играта, а за това се погрижи стражът на отбора Родриго Ачинели.

Още: Боксовата круша на Лудогорец в Първа лига: Раградчани са безпощадни срещу Берое - 28 гола за 10 мача

От наглед безобидна ситуация вратарят излезе, за да посрещне върната назад топка. Вместо да я овладее или изпрати далеч напред обаче, той я би право в свой съотборник. Коженото "кълбо" се насочи право към Ачинели, който инстиктивно протегна ръцете си, за да го спре. Това доведе до мигновенното му изгонване.

Кръг №22 от Първа лига се закрива в Стара Загора - Лудогорец гледа към първото място

Класиране в Първа лига през сезон 2023/24: Славия се изравни с Берое, остава 1 мач от кръга

Голмайстори в Първа лига през сезон 2023/24: Желан от Левски българин вече е 1-ви