Берое се справи с Янтра Габрово в контрола

Снимка: Lap.bg

1815 0

Отборът на Берое не срещна проблеми срещу Янтра, надвивайки съперника си с минималното 1:0 в контролна среща. Мачът се игра в Тетевен, където "заралии" са на лятна подготовка.

Първото полувреме бе по-интересно, като през по-голямата част от него се играеше в половината на Янтра. Вратарят на габровчани бе доста зает, отразявайки удари на Лукас Мартинс, Спас Георгиев и Абубакар Тунгара.

След почивката нещата на терена се поуспокоиха, а единственото попадение падна в 85-ата минута и бе дело на Карим, който е на проби при "зелено-белите".

Лятната подготовка на Берое продължава в петък, а тогава отборът на Петър  Хубчев ще срещне Литекс.