Берое победи ЦСКА 1948 в мач от шампионата

Снимка: Marin Bonev / LAP.bg

1100 0

Берое победи като домакин ЦСКА 1948 с 1:0 в мач от 24-ия кръг на родното футболно първенство. Двубоят не предложи голям брой чисти голови положения.

В 68-ата минута заралии стигнаха до единственото попадение в мача. Даниел Генов получи топката в наказателното поле, овладя кълбото, умело смени посоката и с удар в далечния ъгъл реализира. Аистенция на Алюн Фол.

В 54-ата минута пък гостите останаха с човек по-малко на терена на стадиона в Стара Загора. Тунгара напредна с топката и бе фаулиран от Венци Василев. Защитникът Василев вече имаше един жълт картон, съответно получи втори и бе изгонен от главния рефер на срещата Валентин Железов.

Берое е на седмото място в класирането на първенството с 32 точки, ЦСКА 1948 е на 10-ата позиция с 26.

Същевременно се появиха индикации, че Берое има много любопитен трансферен план!