6 гола в Стара Загора - Берое и ЦСКА 1948 не излъчиха победител

Снимка: Lap.bg

2078 0

Берое и ЦСКА 1948 завършиха 3:3 в мач от 30-ия кръг на Първа лига. Двубоят ще се запомни с двете дузпи за "червените", поредния гол на Мартин Камбуров и един червен картон!

В 36-ата минута Ивайло Чочев изведе ЦСКА 1948 напред в резултата след точно изпълнена дузпа, а след това само в рамките на 8 минути получи два жълти картона и остави отбора си с 10 човека на терена.

Десет минути след началото на втората част Георги Русев направи 2:0 след още един гол от дузпа. В 57-ата минута Мартин Камбуров отбеляза своето попадение №251 в Елита и намали на 1:2.

Русев възстанови преднината от 2 гола на ЦСКА 1948 с точен удар в 67-ата минута, а Ибрахима Конте направи 2:3 двадесет минути преди края. В 83-ата минута Алюн Фол донесе точката за старозагорци и оформи крайния резултат 3:3!

Във временното класиране Берое е на 6-то място с актив от 39 точки, а ЦСКА 1948 e пред тях на петата позиция с една повече - 40!