Септември едва не загуби от пряк съперник при четвъртия дебют на Митов

Септември едва не загуби визитата си на Марек Дупница при поредното завръщане на Николай Митов. Специалистът досега беше начело в Монтана, но преди броени дни беше обявено връщането му в Драгалевци.

Срещата между отборите на челни позиции завърши 1:1 в началото на 30-ия кръг във Втора лига.

Домакините от Дупница поведоха с 1:0 в 15-ата минута чрез Любомир Костов. Три минути по-рано гостите имаха претенции за дузпа заради нарушение срещу Мартин Стоянов в наказателното поле, но такава не бе отсъдена.

В крайна смтка Жан-Пиер Да Силва реализира изравнителното попадение за 1:1 едва в началото на добавеното време. Така столичани остават втори във временното класиране с 58 пункта, а трети са дупничани с 54 точки.

Ако през уикенда Спартак Варна победи четвъртия Монтана - разликата на върха ще стане пет точки.

Още: Юноша на ЦСКА избухна в ДЕРБИ с един от головете на сезона във Втора лига (ВИДЕО)

Септември се сбогува с Първа лига с успех над Ботев (Враца)