Неймар е участвал в повече голове за ПСЖ, отколкото мачове има

Неймар  е участвал в повече голове за ПСЖ, отколкото мачове има

2393 0

Вчера френският гранд Пари Сен Жермен отпадна от турнира за Купата на страната, след като загуби с 1:2 от Гингам в четвъртфиналите на турнира. Единственият гол за парижани вкара нападателят Неймар, който бе точен в 62-ата минута, откривайки резултата.

Този гол помогна на бразилеца да запише впечатляваща статистика във френския клуб. Попадението с глава стана 70-ия гол, в който Неймар взима участие с екипа на ПСЖ. Става дума за 46 гола и 24 асистенции във всички турнири. Бившата звезда на Барселона се нуждаеше само от 51 мача, за да запише този страхотен показател.

БАРСЕЛОНА НЕ ИЗКЛЮЧВА ВАРИАНТА ДА СИ ВЪРНЕ НЕЙМАР

Интересно е да се отбележи, че победният гол за Гингам падна в 4-ата минута на добавеното време и беше дело на Маркус Тюрам. 21-годишният нападател е син на световния шампион с Франция Лилиан Тюрам.

В същото време обаче Неймар не е най-добрият бразилец в Европа. Вижте кой е по-добър от него в този материал