Ромелу Лукаку изравни постижение на Дидие Дрогба в Англия

2175 0

Отборът на Манчестър Юнайтед постигна втора победа за сезон 2018/2019 в Премиършип, след като се наложи с 2:0 като гост над Бърнли. Победата на "Търф Моор" обаче не дойде лесно, след като "червените дяволи" изпуснаха дузпа, а в последните 20 минути играха и с човек по-малко.

Ромелу Лукаку отбеляза и двете попадения в срещата, които паднаха през първата част. Първо Алексис Санчес центрира идеално за белгийския нападател, който с глава се разписа, а след това Лукаку се въползва от рикошет, за да удвои аванса на своя тим.

Това бяха голове №103 и 104 за Лукаку във Висшата лига. По този начин той се изравни с бившия си съотборник в Челси Дидие Дрогба.